Chuusei Academic
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chuusei Academic

Chuusei Academic
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Śniadaniowy bar Bill'iego

Go down 
AutorWiadomość
Sziser
Łowca
Sziser


Posts : 56
Join date : 12/07/2010
Location : Chuusei Academic :: Akademiki :: Akademik Dzienny :: Komnaty :: Komnaty uczniowskie :: Pokój #1

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Śniadaniowy bar Bill'iego Empty
PisanieTemat: Śniadaniowy bar Bill'iego   Śniadaniowy bar Bill'iego I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:24 pm

Czasem uczniowie oprócz wytrawnego jedzenia chętnie zjedliby zwykłe,tosty ,kanapki,herbatę, prawdziwą drożdżówkę, a nauczyciele wypili by kawęŚniadaniowy bar Bill'iego Restauracja
Powrót do góry Go down
Sziser
Łowca
Sziser


Posts : 56
Join date : 12/07/2010
Location : Chuusei Academic :: Akademiki :: Akademik Dzienny :: Komnaty :: Komnaty uczniowskie :: Pokój #1

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Śniadaniowy bar Bill'iego Empty
PisanieTemat: Re: Śniadaniowy bar Bill'iego   Śniadaniowy bar Bill'iego I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:33 pm

Do restauracji jako pierwszy klient przybywa Sziser ,wita go kelnerka uśmiechnięta od ucha do ucha
-Jest pan pierwszym klientem dla pierwszego klienta, posiłek za darmo 2 tosty z serem 2 ze szynką,1,5 l. herbaty
-Och,jakie,miłe zaskoczenie,ale prosze nastepnej osobie dać posiłek za darmo ,bo ja nie jestem wyzyskiwaczem
-jak pan woli-powiedziala chichocząc kelnerka
-poprosze 2 tosty z serem 2 ze szynką,1,5 l. herbaty, ile płacę?
-2,85€
- a czy mogę zapłacić w dolarach
-jasne, to będzie 3,98$
-proszę
Kelnerka znikła na chwile i wróciła z tacą pełną tostów
-dziękuje
-dziękuje
Sziser zjadł i udał się w kierunku sklepu z ubraniami....
Powrót do góry Go down
 
Śniadaniowy bar Bill'iego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Chuusei Academic :: Chuusei Academic :: Stołówka-
Skocz do: