Chuusei Academic
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chuusei Academic

Chuusei Academic
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gabinet dyrektor Irine

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 4:56 am

- Ahh jeden z nich mnie uderzył kamieniem w głowę, jednakże coś dziwnego się stało, wszedł we mnie feniks Ozyrys wiem że jest herbem Kuranów i powiedział że jestem wybranką tego ptaka - Odparła lekko czując obalałe części ciała. Odczuwała lekko jednakże była Carnal ciepła. Wtedy teleportował się Ozyrys. Przyleciał czerwono-brązowy ptak na rękę Carnal
- Ozyrys nic ci nie jest - Uśmiechnęła się i przytuliła go do siebie.
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:00 am

Uśmiechnęła się.
- Tak, Ozyrysowi nic nie jest i nie będzie. Czyli masz przewodzić rodowi Kuranów, jak myślę.
Wstała. Przyniosła córce szklankę wody.
- Znasz osoby, które cię porwały? Wybawcę już znamy.
Miła aparycja Sayu była bardzo miląca. Gdy ta się wkurzyła wychodziły na wierzch cechy rodowe. A o Cross'ach można było powiedzieć wszystko prócz tego, że są mili.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:04 am

- Hmm wiem tylko że jeden ma na imię Kurogane chyba, a lidera nie znam - Odparła do mamusi swojej, jednakże wyczuła złą aurę. Oczy rozszerzyły się, jednakze wtedy wzięła szklankę wody i zaczęła pić oraz spokojnie zaczynały trawić, a oczy zgasły mi.
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:11 am

Pogłaskała ją po głowie.
- Już dobrze. Dopilnuję, byś była bezpieczna.
Wzięła krzesło i usiadła obok córki.
- Muszę ci coś powiedzieć...-zaczęła powoli.
Teraz trzeba tylko dobrze dobrać słowa.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:13 am

- Słucham Cię uważnie - Odparła do Dyrektorki, jednakże wie na razie cząstkę rodzinną. Zaczynała się delikatnym wzrokiem patrzeć.
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:25 am

- Wszystko zaczęło się wiele lat temu, przed twoim narodzeniem. Pewnej deszczowej nocy do naszej rezydencji przyszli twoi rodzice. Byłam wtedy małym dzieckiem i nie wiedziałam za bardzo o co chodzi. Co nie zmienia faktu, że wszystko chciałam usłyszeć i tak się stało. Rozmawiali z moim ojcem. Przeczuwali, że może się stać coś złego. Dlatego do nas przyszli. Wyprosili u mojego ojca przysięgę, że jakby coś im się stało on lub kto inny z rodu Cross, zajmie się następcą Kuranów. Od tej rozmowy minęło parę lat...-spojrzała w okno w zamyśleniu, jakby próbowała ożywić w swej pamięci wspomnienia tamtych dni.
- Po jakimś czasie znów przybyli. Wtedy twoja matka była w ciąży. Twój dziadek, czyli mój ojciec zaginął i od pewnego czasu pełniłam już funkcję głowy rodu. Przyszli do mnie, by odnowić obietnicę. Wyczuwałam u nich pewne napięcie. Zupełnie tak, jak gdyby wiedzieli, że coś im się stanie. Co się stało po tej rozmowie już wiesz.-zakończyła szybko.
Pokręciła energicznie głową.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:29 am

- Rozumiem teraz, ale kiedy to było, chodzi mi o to czy ktoś mnie przyprowadził do Ciebie żebym była pod Pani Opieką czy co ? - Odparła lekko w zaskoczeniu, w danej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:35 am

Zmarszczyła brwi w grymasie.
- Nie. To było dziwne... przeczucie... Tego dnia też lało jak z cebra. Niby nic się nie działo, ale i tak byłam niespokojna. Podobnie jak stary kruk mojego ojca. Nie wiedziałam, dlaczego i co sie dzieje. W końcu Ceiler podleciał do mnie i zaczął dziobać, żebym za nim poszła. Doleciał do lasu w pobliżu waszej rezydencji i padł martwy. Atmosfera tego miejsca.... tam musiało się coś stać. Poszłam kawałek dalej i znalazłam ciebie. Przysięgłam, że się tobą zaopiekuję i wiedziałam, że ukrywając przed tobą prawdę, stawiam cię w niewygodnym położeniu, ale nie mogłam ci tego sama powiedzieć.-zwiesiła głowę.
- Od tego czasu traktuję cię jak rodzoną córkę.... może po prostu boję się, że coś ci się stanie?- spytała sama siebie.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:43 am

- Rozumiem Cię i Fajnie że mam Ciebie - odparła wstając z krzesła i podeszła do mamy tuląc się do niej, wiedziała że ma tylko ją, brata i wujka i nikogo więcej jeszcze chłopaka Chrisa ukochanego.
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 5:47 am

Przytuliła ją.
- Cieszę się. Co do ochrony... zdarzy się, że czasem będzie za tobą chodził czarny kotowaty. Nie martw się, to obiecana ochrona.-mrugnęła do niej.
- Czuwam.
Odrzuciła włosy z twarzy.
- Mam coś dla ciebie.-powiedziała.
- Tylko musisz mi obiecać, że zachowasz tę rzecz w tajemnicy.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 6:21 am

- Umm dobrze zachowam ją w tajemnicy - Odparła do mamusi, którą bardzo kocha i stoi sobie czekając jaka to niespodzianka.
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 6:30 am

Podeszła do swojego biurka. Nikt o tym nie wiedział, ale w środku było umieszczone pudełko zrobione z materiału, którego żadna wampirza siła nie była w stanie przebić. Nie dało się do też otworzyć. korzystając ze swojej umiejętności przenikania, wyjęła z niego małą paczuszkę, owiniętą brązowym papierem. Podała ją córce.
- W środku jest kilka rzeczy, które twoi rodzice ci zostawili.-wyszeptała.
-Strzeż ich dobrze. Teraz należą do ciebie.
W środku były dwa listy od rodziców dla córki, dwie fotografie: jedna samych rodziców, druga Kuranów i Crossów, a także małe puzderko z kluczykiem.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 8:45 am

- Do czego ten kluczyk ? - odparła pytając mamę, nie wiedziała co się dzieje, wyczuwała zmarłych oraz zobaczyła duchy matki Yuuki Kuran z Kaname.
- Mama i Tato - Odparła i wzięła mocno trzymając pudełko, nie wiedziała co się dzieje, gdy umarli rodzice podeszli do niej delikatnie ręką objęły Carnal a Ojciec to samo, wtedy wyczuła ona obecność i zaczynała płakać.
- Córeczko moja - Odparła zmarła Yuuki Kuran.. widziała że Carnal ma urodę jej.
- Mamo tęsknie za Tobą bardzo - Odparła do niej i przytuliła się delikatnie, wtedy Ojciec Kaname powiedział.
- Córko moja odnajdź brata i miejcie dzieci proszę kontynuujcie swój ród żeby przetrwał na wieki - Odparł widząc córkę i przytulił ją też.
- Dobrze mamo i tato - Odparła ciesząc się, z ich objęcia w tym momencie.
- Mamo co za klucz, powiedz mi - Odparła szybko myśląc nad tym.
- Klucz do rezydencji i jednego miejsca które strzeż jak skarbu proszę - Odparła do niej i wtedy zniknęli szybko.
Łzy zaczynały kapać na policzkach i płakała ze wzruszenia.
- Dobrze będę kontynuować ród - Odparła krótko. Trzymała pamiątki jedynie swojej rodziny.
- Dziękuję mamo - Odparła i zmierzała do wyjścia.
- Będę niedługo - odparła widząc ptaka na ramieniu i wyszła z nim

z.t
Powrót do góry Go down
Sayu Irine

Sayu Irine


Posts : 24
Join date : 27/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 11:42 am

Uśmiechnęła się do przybranej córki.
- Do zobaczenia.- zawołała za dziewczynką.
Tak bardzo była podobna pod wieloma względami podobna do Yuki. Cóż, czas zacząć wcielać swój plan.
Wyszła
[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet dyrektor Irine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrektor Irine   Gabinet dyrektor Irine - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gabinet dyrektor Irine
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gabinet Vice-Dyrektora Kokujina
» Sayu Irine
» Komnata Sayu Irine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Chuusei Academic :: Chuusei Academic :: Gabinet Dyrektora-
Skocz do: