Chuusei Academic
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chuusei Academic

Chuusei Academic
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Budynek do wyburzenia.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sou
Medyk
Sou


Posts : 47
Join date : 28/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wilkołak

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 10:45 am

Oczywiście są takie miejsca które trzeba zniszczyć. To właśnie owy budynek który został zamknięty ponad dwa miesiące temu i do tej pory zero odzewu od miasta.
Przez te dwa miesiące osadzili się zbóje, prostytutki i handlarze. To właśnie tutaj w piwnicach odbywają się wojny kogutów,psów czy ludzi.
Jeśli jesteś zainteresowany bronią, kokainą czy nie legalnymi towarami to świetnie trafiłeś. A może masz ochotę na szybki sex. Trzeba się w czuć w życie tego budynku.
Powrót do góry Go down
Lekszyk
Łowca
Lekszyk


Posts : 53
Join date : 30/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 11:02 pm

lekszyk spacerował sobie po przedmieściu , aż zaintrygował go ten budynek . Wszedł do niego , rozglądał się i cicho powiedział
- Tanie Dziwki , bandyci i handlarze bronią ... mógłby ktoś tu zrobić porządek ..
Poszedł dalej porozglądać się po tym budynku i sprawdzić czy jest coś wartego uwagi
Powrót do góry Go down
Raisen

Raisen


Posts : 102
Join date : 30/06/2010
Location : My room :P

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 1:16 am

No i Rai jak zwykle chodząc sobie po mieście musi trafić do jakiejś rudery w której słychać dziwne dźwięki
-Ehh... Cóż no to może czas się rozejrzeć
Chłopak uśmiechnął się, wyciągnął z kieszeni papierosa i zapalniczkę po czym włożył do ust to pierwsze i zapalił. Nie trwało długo a już w powietrzu zaczął się unosić biały dymek, przez który Rai chyba kogoś zauważył.I to nawet chodzącego i nie robiącego dziwnych rzeczy, cóż może pójść za nim. ehh...I bez prawie żadnego zastanowienia Rai poszedł za lekszykiem
Powrót do góry Go down
Lekszyk
Łowca
Lekszyk


Posts : 53
Join date : 30/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:07 am

Widząc że ktoś go śledzi odwrócił się wyjął sztylet i rzucił się na Raisena . Wszyscy w okuł patrzyli się przerażeni a Lekszyk Spokojnym głosem mówi do Raisena:
-Coś za jeden i co chcesz ?
Powrót do góry Go down
Raisen

Raisen


Posts : 102
Join date : 30/06/2010
Location : My room :P

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:25 am

Ehhh... i jak widać to był kolejny idiota któremu tylko chodzi o walkę... cóż jak mus to mus
-Jestem hmmm... jakbyś nie widział nastolatkiem i zgubiłem się w tej ruinie
Powiedział patrząc ze spokojem na Lekszyka i dalej paląc swojego papieroska
-Lepiej weź ten sztylet... chyba że chcesz by był wbity w ciebie
Rai wymamrotał se słowa cicho i strasznie, można by było pomyśleć że to jakiś psychol... albo nie bo po chwili zaczął się śmiać pod nosem
Powrót do góry Go down
Lekszyk
Łowca
Lekszyk


Posts : 53
Join date : 30/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:32 am

Lekszyk zabrał sztylet i go schował , z uśmiechem na twarzy powiedział Raisenowi:
-Przepraszam ze cie napadłem . Ale w takich dziurach lepiej uważać . Pełno tu bandytów i handlarzy bronią , nie wspomnę już o tych tanich dziwkach. Jestem Lekszyk łowca z Chuusei Academic.
Podał rękę Raisenowi
Powrót do góry Go down
Raisen

Raisen


Posts : 102
Join date : 30/06/2010
Location : My room :P

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:41 am

-Ehh... Idiota
Pomyślał o Lekszyku słysząc jego przemówienie i tą dziwną reakcje na słowa raisena... czyżby był aż tak straszny ?
-Taa ta... Fajnie... Ja jestem Raisen i jestem uczniem... COOOOO !?!... DZIWKI ? GDZIE?
Zapytał patrząc na łowce a przy okazji dalej paląc swojego papieroska
Powrót do góry Go down
Lekszyk
Łowca
Lekszyk


Posts : 53
Join date : 30/06/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:48 am

Z uśmiechem na twarzy mówi do raisena :
-Rozejrzyj się a zobaczysz , a i jeszcze jedno nie jestem idiotą , uważaj co myślisz . ja wracam do Akademic'a
No i Poszedł
Powrót do góry Go down
Raisen

Raisen


Posts : 102
Join date : 30/06/2010
Location : My room :P

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne:
Rasa :

Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:54 am

-Hmm... powiedziałem to na głos czy w myślach... chyba w myślach... a to oznacza że on też ma moc
Mówił do siebie Rai gdy nagle uświadomił sobie że jeśli zgubi Lekszyka to nigdy stąd nie wyjdzie, tak więc bez reszty przemyśleń pobiegł za nim


z.t oboje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Budynek do wyburzenia. Empty
PisanieTemat: Re: Budynek do wyburzenia.   Budynek do wyburzenia. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Budynek do wyburzenia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Chuusei Academic :: Miasto Otaku :: Przedmieście :: Bloki Mieszkalne-
Skocz do: