Chuusei Academic
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chuusei Academic

Chuusei Academic
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Górny Dach

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:14 am

***


Weszła w stronę tego miejsca jednakże tęskniła za rodzicami, nie jest nigdzie bezpieczna pomyślała sobie.
Musi odnaleźć brata, jednakże wie że zabili rodziców ale jego chyba też.
- Zostałam sama - Odparła i opadła na ziemię delikatnie płacząc widziała z daleka potem krew Lidera Łowcy.
- O nie porwali go kurcze muszę dostać się tam i go uratować - Odparła myśląc spokojnie, siła w niej drzemie silna ale nie może marnować.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:43 am

Wszedł na dach. Ręce trzymał w kieszeniach garnituru. Trochę czasu minęło, zanim zauważył płaczącą dziewczynę. Nie widział jej twarzy. Podszedł bliżej.
- Hey... wszystko gra?
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:46 am

Oczy mocno się rozszerzyły, dziwny znajomy głos. Odwróciła się w stronę chłopaka.
- Witaj - Odparła łzy ocierając o rękaw bluzki z mundurka.
- Eee raczej tak wszystko gra - Odparła posmutniała trochę, cóż szkoda że nie może znaleźć brata z Kuranów i w dodatku grobu swojej rodziny.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:47 am

Dopiero teraz zobaczył jej twarz. Szerzej otworzył oczy. To jego siostra...? Niemożliwe...
- Jak masz na imię? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:51 am

- Hmm mam na imię Carnal Kuran - Odparła mówiąc do chłopaka który jest naprawdę dziwnie znajomy dla niej. Można to tylko zmęczenie.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:52 am

- Zabawne - mruknął - Ja nazywam się Zommari Kuran - dodał. Nic nie pamięta? Jeśli tak, to chyba będzie musiał jej to wszystko wytłumaczyć.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:54 am

- Zommari Kuran ? - Odparła i odsunęła się lekko do tytułu. Nie wiedziała co powiedzieć, pewnie jeden z członków rodu Kuran, miała dziwne odczucia jednak zabawne i miłe.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:55 am

- Moja siostra nazywała się Carnal. Od paru lat jej szukam - powiedział. Warto spróbować.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 9:57 am

Wtedy rozszerzyły się oczy jednakże miały kolor do Ojca Kaname, bardzo rubinowe.
- Kaname i Yuuki byli moimi rodzicami - Odparła i łzy zaczynały kapać krwią iż była zmęczona oraz słaba jak drynerzy ją wsadzili do lochów, szczęście ze nie zabili jej.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:03 am

Uśmiechnął się. Teraz już był pewny, że to ona. Podszedł do niej i przytulił ją.
- Tęskniłem.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:06 am

- Braciszek - Odparła i przytuliła jego też do siebie mocno, zaczynała płakać przy nim. Nie wiedziała że go znajdzie, a przyszedł do mnie. Uśmiech u niej się pojawił i nadal tuliła do niego.
- Nie wiem czy wiesz ale wczoraj mnie porwali drynerzy - Odparła krótko mówiąc do niego tuląc się.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:11 am

Zommari zacisnął zęby. Na samo wspomnienie o drynerach coś w nim drgnęło.
- Jeszcze tu są...?
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:14 am

- Właśnie prawie mnie nie zabili - Odparła do niego krótko.
- Jedynie Kosa Artemis mi pokazała moją przeszłość i kim jestem byłam w ogniu wczoraj i miałam walkę z liderem i jego zastępcą - Odparła do swojego brata.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:23 am

- To źle. Myślałem, że już się wynieśli. Przez te kilkadziesiąt lat...
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:28 am

- Myśleli że wybyli wszystkich ale mnie dorwali i chcą mnie zabić, w dodatku lider łowców który jest rzekomo moim chłopakiem, bo nie wiem czy chce z nim być jest na torturach a on mnie on wczoraj uratował - Odparła niespokojnie w stronę brata.
- Ale cieszę się że jesteś i kocham Cię - Odparła do niego tuląc się i wypowiedziała coś naprawdę żywego w słowach swoich, te słowa nie brzmiały tak samo jak do Chrisa, nie wiedziała czemu. Wiedziała że ojciec miał rację żeby być jego żoną co do Zommariego.
Powrót do góry Go down
Kurogane
Z-ca Lidera Drynerów
Kurogane


Posts : 47
Join date : 06/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Demon

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:29 am

/ TU BEZ PRZERWY JEST(Był) ŁAMANY REGULAMIN/
Cytat :
● Posty pisane w fabule muszą mieć przynajmniej 5 zdań. Unikamy postów 2-3 linijkowych!
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:40 am

- Rozumiem. Jak myślisz, uda nam się jakoś pomóc temu chłopakowi? - zapytał, uśmiechając się szeroko. Co mu tam, poświęci się dla niego. I dla swojej siostry oczywiście. Spojrzał na Carnal. Podniósł jedną brew do góry. Wciąż się uśmiechał.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:42 am

/Pilnuj siebie lepiej a fabule KUROGANE, JAK KTOŚ NIE MA WENY TO MOŻE TAK PISAĆ(wyjątki są).



Zarumieniła się przy nim bardzo, jednakże miała dziwne wrażenie jakby co się stało czy nie ale wtedy zbliżyła swoje usta do jego ust oraz pocałowała go namiętnie i delikatnie tuląc się do niego.




Ostatnio zmieniony przez Carnal dnia Pią Lip 09, 2010 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:44 am

TROCHĘ się zdziwił. Szczerze mówiąc, nie przyzwyczaił się do tego, żeby w ogóle ktoś go całował. A co dopiero siostra. Ale cóż miał zrobić? Przecież nie będzie jej od siebie bezczelnie odpychał. Położył dłonie na jej policzkach.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:49 am

Zarumieniła się i nie powinna tego robić, oj ne powinna... grzywka opadła na miejsce oczu.
- zmarli powiedzieli czyli rodzice nasi, że ty i ja powinnyśmy pobrać się, ponieważ Yuuki i Kaname to też było rodzeństwo tak naprawdę - Odparła szeptem zeby on jedynie usłyszał.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:53 am

No i tyle. A miał nadzieję, że później to się skończy. E tam, będzie jeszcze miał szansę, żeby to powtórzyć. Pewnie niejedną. Dopiero teraz dotarły do niego słowa siostry.
- Eh? - mruknął z mało inteligentną, komiczną miną.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:56 am

- Jednakże wiem że nasz Ród padnie, iż nikt nie posiada oprócz nas krwi purebloods, a jeśli się wymiesza to ród upadnie - Odparła lekko smutna, ominęła brata stojąc tyłem do niego. Chce żeby ród nadal żył i był, jednakże brat nie chce kontynuować nie z siostrą tylko z kimś innym. Wtedy wyjęła kosę i rozłożyła się w pół księżyc.
- Artemis zabij mnie ! - Odparła i wtedy światło wydobywało się z okręgu.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:57 am

- EJ, CZEKAJ! CO TY ROBISZ?! - ryknął, biegnąc w jej stronę. Najwyraźniej go nie słyszała. 'Szlag. Super, geniuszu. Po prostu świetnie. I co teraz?!'. Podbiegł do niej. Przytulił ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Carnal
Hrabina/Lider Prefektów/Uczeń
Carnal


Posts : 153
Join date : 23/06/2010
Age : 35

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 10:59 am

Wtedy włosy długie się pokazały jej brązowo rubinowe. Podobizna uderzająca totalnie.
- Nie chcesz mnie przecież ? - Odparła czując jak on tuli ją.
Powrót do góry Go down
Zommari
Hrabia/Uczeń
Zommari


Posts : 14
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Zajęcia Szkolne: Zajęcia Nocne
Rasa : Wampir

Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 11:01 am

- N-nic takiego nie powiedziałem! Poza tym jesteś moją młodszą siostrą! Muszę cię bronić. Proszę, PRZESTAŃ! - krzyczał. Był naprawdę zdenerwowany.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Górny Dach Empty
PisanieTemat: Re: Górny Dach   Górny Dach I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Górny Dach
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Chuusei Academic :: Akademiki :: Akademik Nocny :: Korytarze :: Dach-
Skocz do: